Pokazywanie postów oznaczonych etykietą od autorów. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą od autorów. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 1 sierpnia 2011

Jest dobrze, czy nie?^^

Ponowne "Siemka!" od Waszej eM.

Pewien facet do nas dołączył. 
Jest nim Next. Tak na prawdę to Szymon, ale trzeba było jakiejś ksywki.

Spytacie zapewne, jak to możliwe? 
Nijak. Pamiętacie taką notkę? LINK
Pisałam tam takie cóś:

"nie można dołączyć do naszej paczki, jeśli nie znacie nas w realu i jeśli nie pochodzicie z szczytnego grona parchów podhalańskich"

Więc. Next NALEŻY do naszej okolicy oraz jest parchem podhalańskim.
Dlatego też został jednym z naszych członków parchawej spółki ludzi, których łączy muzyka.
Hem... Poza tym... Jakieś newsy...

S.R.U. (Spółka Rzeczpospolitańskich Ułomków)

Poza tym od wczoraj nic się nie zmieniło ;]
 

niedziela, 31 lipca 2011

Seria starych ujęć

Jeszcze kilka starszych fotek, bo ostatnio nie było okazji, a na ognisku nie było aparatu.
To się nazywa mina xD

Duch i... parchawa owca ;]

Zamiast ducha... eM. xD

Mina to mina... Nieważne, czy nie zbyt parchawa =pp
Jak? Kolorowo... Dzięki Bogu, stare zdjęcia. Nowe byłyby SZARE, PONURE i nie wiem, jakie jeszcze...

Życie jest proste jak droga na Gubałówkę xD

Znowu ja ;D
Ze względu naszej zbiorowej pamięci (zapomnieliśmy hasła do bloggera xD) tylko ja tymczasowo piszę.
Musimy jeszcze spytać Livonsa, ponieważ on może owo hasło pamiętać.
Więc... Tymczasowo tylko ja piszę na blogu, dopóki nie znajdziemy tego durnego "ZaKodu".
Poza tym...
Nie chce nam się śpiewać.
Dlatego też nasz zespół zmienił się w "paczkę ludzi, których łączy muzyka", jak to cudownie ujęła eH.
Przypominam, że nie można dołączyć do naszej paczki, jeśli nie znacie nas w realu i jeśli nie pochodzicie z szczytnego grona parchów podhalańskich (takie też istnieją).
Nie licząc powyższych zdań, Livons jednak odszedł, a Makaron (xD) go zastąpił.
Za uwagę dziękujemy całym składem wraz z nowymi opisami :

 - eH. czyli Honorata, prawie najstarszy członek paczki, współwłaścicielka zespołu. 
 - eM. czyli Ola, najstarszy członek paczki, pomysłodawca.
 - Bu. czyli Paulina, najlepszy członek, ukochana przyjaciółka wszystkich z paczki.
 - Makaron, czyli Łukasz, najlepszy ziom w naszej okolicy, parch total.
 - Drivo czyli Adam, parch... Coś więcej? "Owczareq".
 - Evela czyli Ewelina, mała ziomalka. Dodatkowo mały parch od parchów podhalańskich.

Dzienkujemy (taa, to je dobrze napisane!) za uwagę.

Ave,
XoXo,
Bye,
Yo!,
SRU,
Z Bogiem!

Załoga Double Rapu.